Babinčan: všetko nájdeš u nás

Zaoberáme sa správou a tvorbou web stránok či sa jedná o súkromnú, firemnú, obecnú stránku, alebo e shop, kde Vám poskytneme všetky služby, aby sme vás zviditeľnili na webe. Od výtvorenie webu, cez vizitky, plagáty, letáky, reklamy ktoré vám pripravíme podľa vašho priania.

Spúštame cnc frézovanie z dreva pre klientov ktorý budú potrebovať niečo vytvoriť či už podľa svojej predstavy alebo  výrobok ktorý sa vám poškodil

3D tlač

Ponúkame 3D tlač modelov na tlačiarni Prusa i3 MK3S. Tlač objektov o veľkosti do 25 x 21 x 20cm, teda 10500 cm3. Vytlačiť je možné: súčiastky, náhradné diely, modelárstvo, hračky, dekorácie, diely na elektroniku atd.
3D tlač vašich modelov


Zlomil sa vám nejaký diel na stroji, nábytku, aute , dielni ........ a nemôžete ho zohnať, alebo potrebujete vytvoriť diel podľa vašich požiadaviek ??

Obrate sa na nás, váš výrobok vám skúsime spraviť podľa dielu ktorý nám donesiete alebo nákresu ktorý nám pošlete do e - mailu. Váš nákres nám môžete poslať nakreslení rukou kde bude skica a kóti na rozmeroch, alebo spracované v 3D programe a uložené ako ( .plt ) 

Vyrobíme váš diel či sa jedná o 1 alebo viac ks. Naša 3D tlačiareň Vám vie vytlačiť výrobok do rozmerov (25 x 21 x 21 cm) (X×Y×Z). Cena sa počíta od hotového výrobku podľa gramáže 1g/0.20€ v cene je započítaní materiál, elektrika a práca stroja. Farbu , typ a výplň materiálu s ktorého sa bude tlačiť si môžete určiť aj sami.  O termíne dodania a približnej cene vás budeme vopred informovať. 

Ak vám bude treba spracovať váš výrobok v 3D programe technikom, cena sa pohybuje okolo 11€/hod.

Výrobok vám vieme  zaslať aj na dobierkuNiečo o filamentoch

Každý filament sa dá kúpiť v rôznych farbách, len si treba vybrať na akú vec vám bude slúžiť váš výrobok.

Filament PLA

Filament PLA

základné vlastnosti

Vhodné na tisk veľkých modelov, tvrdosť a húževnatosť, nedeformuje sa. Vďaka jeho vlastnostiam je vhodný pre tlač veľkých i malých predmetov. Je to tvrdý, odolný, no pružný materiál. Váš vytlačený predmet z tohto materiálu je možné následne ručne spracovať brúsením, vŕtaním, či lakovaním.

Patrí medzi najviac obľúbene filamenti

Filament FLEX

Filament FLEX

základné vlasnosti

Flexfill 98A je elastický, flexibilní filament. Na škále tvrdosti je 98A popsaní ako tvrdá guma - je to stejná tvrdosť ako napríklad kolečka skateboardu, nebo kolečkových bruslí.

Klasický tvrdý plast je universální, ale i tak není vhodný na všechny aplikace. Ochranné pouzdro na telefon, kameru, kola pro RC modely, jsou z Flexu skvělá.

Filament EasyABS

Filament EasyABS

základné vlastnosti

ABS je velmi pevný a všestranný materiál s výbornou tepelnou odolností. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. ABS obsahuje příměs syntetického kaučuku, díky tomu je odolnější proti opotřebení a nárazům. A v neposlední řadě je filament z ABS rozpustný v acetonu! Je tak opravdu snadné spojit více výtisků dohromady, stačí kontaktní plochy lehce potřít acetonem


Zanechajte nám vašu správu
Prosíme o korektné vyplnenie formulára. Nezabudnite uviesť správne kontaktné údaje, aby sme predišli problémom pri potvrdzovaní Vašej požiadavky.
Meno a priezvisko : *
Email : *
Telefón : *
Váša správa :
Typ filamentu
Farba filamentu
Počet ks
V prípade väčšieho množstva modelov prosím použite kompresiu do formátu .rar alebo .zip. V prípade problémov s pridávaním modelu nám ho môžete zaslať priamo prostredníctvom emailu.
Cenovú ponuku 3d tlače modelu Vám obratom zašleme.Tešíme sa na spoluprácu
Poslať prílohu : 15MB
captcha
Odpíš kód

Naše práce